Segmenty operacyjne Grupy są raportowane w sposób spójny z wewnętrznym raportowaniem dostarczanym i regularnie weryfikowanym przez Prezesa Grupy, Ronana Coxa, który jest uznawany za „głównego decydenta operacyjnego” w celu oceny wyników segmentów i alokacji zasobów. Prezes Grupy wykorzystuje przede wszystkim miarę zysku za rok obrotowy przed opodatkowaniem oraz pozycje nadzwyczajne do oceny wyników segmentów operacyjnych.
W 2025 roku Grupa przyjęła nową strukturę sprawozdawczości segmentowej, uwzględniającą regiony, w których Grupa prowadzi działalność, oraz rynki zbytu w tych regionach. Stanowi to istotną zmianę w stosunku do metody stosowanej w 2024 roku, dlatego dane za poprzedni rok zostały przekształcone, aby uwzględnić tę nową strukturę.
Grupa produkuje i sprzedaje pianki o wysokiej wydajności na rynkach specjalistycznych na całym świecie. Działalność Grupy jest analizowana regionalnie w następujący sposób:
- EMEA: Zakłady produkcyjne w Croydon w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Polsce, oprócz pianek dostarczanych przez Croydon w ramach naszego wspólnego przedsięwzięcia AAL z INOAC Corporation
- Ameryka Północna: Zakład produkcyjny w Walton w USA i zakład produkcji pianek w Tulsie w USA
- Azja: zakład produkcyjny T-FIT® w Kunshan w Chinach, działalność dystrybucyjna produktów T-FIT w Gurgaon w Indiach oraz niedawno ogłoszona ekspansja na rynek Wietnamu z nowym, specjalnie wybudowanym zakładem produkcyjnym, w którym rozpoczynają się inwestycje kapitałowe
- W 2024 roku istniał segment MuCell, który licencjonował technologię pianki mikrokomórkowej i sprzedawał powiązane maszyny. Opracowywał on w pełni cyrkularne rozwiązanie dla opakowań barierowych z jednego materiału pod marką ReZorce®. Pod koniec 2024 roku ta linia biznesowa została zamknięta.
EMEA | Ameryka Północna | Azja | MEL | Skonsolidowany | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2025 | 2024 | 2025 | 2024 | 2025 | 2024 | 2025 | 2024 | 2025 | 2024 | |||||
Przychód | 123,953 | 113,337 | 30,084 | 28,089 | 4,230 | 5,144 | 223 | 1,221 | 158,490 | 147,791 | ||||
Zysk/(strata) | 25,379 | 24,449 | 3,529 | 1,819 | 223 | 1,373 | 180 | (4,891) | 29,311 | 22,750 | ||||
Nadzwyczajny koszt zamknięcia działalności gospodarczej | – | – | – | – | – | – | (946) | (15,178) | (946) | (15,178) | ||||
Koszty centralne przypisane do segmentów | (214) | – | – | – | – | – | – | – | (214) | – | ||||
Koszty centralne nieprzypisane do segmentów | – | – | – | – | – | – | – | – | (6,526) | |||||
Zysk/(strata) operacyjny | 25,165 | 24,449 | 3,529 | 1,819 | 223 | 1,373 | (766) | (20,069) | 21,625 | 2,952 | ||||
Koszty finansowania | – | – | – | – | – | – | – | – | (2,058) | (3,147) | ||||
Dochód finansowy | – | – | – | – | – | – | – | – | 350 | 274 | ||||
Udział w zyskach ze wspólnego przedsięwzięcia | – | – | – | – | – | – | – | – | 46 | 74 | ||||
Zysk przed opodatkowaniem | – | – | – | – | – | – | – | – | 19,963 | 153 | ||||
Opodatkowanie | – | – | – | – | – | – | – | – | 2,676 | (2,908) | ||||
Zysk/(strata) za okres | – | – | – | – | – | – | – | – | 22,639 | (2,755) | ||||
Amortyzacja i umorzenie: | ||||||||||||||
Amortyzacja | 4,332 | 4,211 | 2,441 | 2,219 | 68 | 81 | – | 560 | 6,841 | 7,071 | ||||
Amortyzacja | 336 | 241 | - | – | – | – | – | 306 | 336 | 547 | ||||
Przypisana amortyzacja aktywów z tytułu prawa do użytkowania | 409 | 347 | 164 | 168 | 102 | 39 | – | 294 | 675 | 848 | ||||
Nieprzydzielona amortyzacja aktywów z tytułu prawa do użytkowania | – | – | – | – | – | – | – | – | 834 | 517 | ||||
Nakłady inwestycyjne: | ||||||||||||||
Rzeczowe aktywa trwałe (PPE) | 1,703 | 2,774 | 8,388 | 6,057 | 4,196 | 4 | – | 1,266 | 14,287 | 10,101 | ||||
Aktywa niematerialne | 23,946 | 97 | – | – | – | – | – | 3,140 | 23,946 | 3,237 | ||||
Aktywa segmentu | 158,320 | 108,141 | 50,424 | 49,703 | 11,665 | 7,440 | 89 | 2,232 | 220,498 | 167,516 | ||||
Nieprzydzielone aktywa | – | – | – | – | – | – | – | – | 6,596 | 7,233 | ||||
Aktywa ogółem | 158,320 | 108,141 | 50,424 | 49,703 | 11,665 | 7,440 | 89 | 2,232 | 227,094 | 174,749 | ||||
Pasywa segmentu | (56,289) | (32,228) | (26,644) | (21,943) | (7,748) | (1,962) | (1,063) | (2,677) | (91,744) | (58,810) | ||||
Nieprzydzielone zobowiązania | – | – | – | – | – | – | – | – | (5,271) | (6,582) | ||||
Całkowite zobowiązania | (56,289) | (32,228) | (26,644) | (21,943) | (7,748) | (1,962) | (1,063) | (2,677) | (97,015) | (65,392) | ||||
Aktywa nieprzypisane obejmują aktywa niematerialne z tytułu prawa do użytkowania w wysokości 6458 tys. GBP (2024 r.: 7233 tys. GBP), reprezentujące prawo Zotefoams do korzystania z licencjonowanej technologii od Shincell, oraz dzierżawę nieruchomości głównej w wysokości 138 tys. GBP (2024 r.: 0 GBP). Pasywa nieprzypisane obejmują zobowiązanie z tytułu dzierżawy licencjonowanej technologii w wysokości 5180 tys. GBP (2024 r.: 6583 tys. GBP) oraz dzierżawę nieruchomości głównej w wysokości 91 tys. GBP (2024 r.: 0 GBP).
Zysk/(strata) segmentu składa się z zysku/(straty) operacyjnej przed pozycjami nadzwyczajnymi, dodatnimi/(stratami) z tytułu różnic kursowych oraz nieprzypisanych kosztów centralnych. Nieprzypisane koszty centralne nie są bezpośrednio przypisane do segmentu ani nie mogą być do niego przypisane.
Zysk/(strata) segmentu przed amortyzacją nabytych wartości niematerialnych nie obejmuje amortyzacji nabytych aktywów niematerialnych.
Główny klient
Przychody od jednego klienta z regionu EMEA przyczyniły się do przychodów Grupy kwotą 74 899 tys. GBP (2024 r.: jeden klient z regionu EMEA przyczynił się do przychodów Grupy kwotą 66 133 tys. GBP).
Analiza przychodów według kategorii
Podział przychodów według kategorii produktów Grupy:
2025 | 2024 | |
|---|---|---|
Konsument i styl życia | 79,478 | 70,472 |
Budownictwo i inne gałęzie przemysłu | 26,494 | 29,097 |
Transport i inteligentne technologie | 52,518 | 48,222 |
Przychody grupy | 158,490 | 147,791 |